Zaproszenie na show – część 1

Zaproszenie na show – część 1

Liposukcja dla wielu osób jest wciąż wstydliwym tematem tabu w naszym kraju. Istnieje wiele mitów na jej temat dlatego warto zapoznać się z faktami.

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych (ASPS), najwięcej operacji plastycznych na świecie przeprowadza się w USA, Brazylii i Meksyku. Liposukcja zajęła 3 miejsce w rankingu najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej w 2014 roku w USA. Prognoza jest wzrostowa.

Zabieg liposukcji w Europie i w Polsce zyskuje na popularności i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Najważniejsza informacja na temat liposukcji jest taka, że nie jest to metoda odchudzająca i nie służy do obniżenia masy ciała. Liposukcja może być doskonałym uzupełnieniem aktywnego stylu życia i racjonalnego żywienia w celu wyrzeźbienia ciała oraz osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jest pomocna dla osób, które pomimo ćwiczeń nie mogą pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej np. z okolicy brzucha. Takie osoby są idealne do liposukcji, ponieważ efekty u nich będą nie tylko zadowalające a przede wszystkich trwałe.

Warto podkreślić, że żadną inna metodą nie osiągnie się takich efektów w tak krótkim czasie. Należy mieć również świadomość, że jest to zabieg inwazyjny i wymaga pewnej atencji. Dedykowana jest dla osób zdyscyplinowanych, zdrowych i gotowych na zmiany.

Jeśli zdecydujemy się na zabieg i zrealizujemy dedykowany, indywidualny kompleksowy program liposukcji z pełnym zaangażowaniem, to na pewno odniesiemy sukces.


Dodaj komentarz