Liposukcja [VLOG]

Liposukcja [VLOG]

Liposukcja dla wielu osób jest wciąż wstydliwym tematem tabu w naszym kraju. Istnieje wiele mitów na jej temat dlatego warto zapoznać się z faktami.

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych (ASPS), najwięcej operacji plastycznych na świecie przeprowadza się w USA, Brazylii i Meksyku. Liposukcja zajęła 3 miejsce w rankingu najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej w 2014 roku w USA. Prognoza jest wzrostowa.

Zabieg liposukcji w Europie i w Polsce zyskuje na popularności i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Najważniejsza informacja na temat liposukcji jest taka, że nie jest to metoda odchudzająca i nie służy do obniżenia masy ciała. Liposukcja może być doskonałym uzupełnieniem aktywnego stylu życia i racjonalnego żywienia w celu wyrzeźbienia ciała oraz osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jest pomocna dla osób, które pomimo ćwiczeń nie mogą pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej np. z okolicy brzucha. Takie osoby są idealne do liposukcji, ponieważ efekty u nich będą nie tylko zadowalające a przede wszystkich trwałe.

Warto podkreślić, że żadną inna metodą nie osiągnie się takich efektów w tak krótkim czasie. Należy mieć również świadomość, że jest to zabieg inwazyjny i wymaga pewnej atencji. Dedykowana jest dla osób zdyscyplinowanych, zdrowych i gotowych na zmiany.

Jeśli zdecydujemy się na zabieg i zrealizujemy dedykowany, indywidualny kompleksowy program liposukcji z pełnym zaangażowaniem, to na pewno odniesiemy sukces.

Zaproszenie na show

Jakie badania należy zrobić przed liposukcją?

Rodzaje znieczuleń do liposukcji

Jak długo goją się tkanki miękkie po zabiegu liposukcji?

Ubranko uciskowe i picie wody niezbędne po liposukcji

Przed zabiegiem liposukcji. Sprawdzam centymetry

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser – mój zabieg

Przejdź do trzeciej części:


Dodaj komentarz