poniedziałek, Październik 14, 2019

Kontakt

Blog życiepo30.pl porusza tematy z zakresu zdrowia, medycyny, nowoczesnych metod leczenia, aktywności fizycznej, zabiegów medycyny estetycznej, zabiegów liposukcji oraz rehabilitacji.

Jeżeli masz dodatkowe pytania poświęcone danym tematów, zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Wasze pytania w kolejnych artykułach oraz filmach na vlogu.

Współpraca

Życiepo30.pl to blog oparty na eksperckiej wiedzy oraz doświadczeniu. Jest kierowany do osób po 30, 40, 50 i … roku życia, które dbają o swoją sylwetkę, kondycję fizyczną oraz zdrowie. Na blogu nie brakuje wywiadów z lekarzami – autorytetami w poszczególnych dziedzinach medycyny.

Zachęcam do współpracy producentów produktów oraz sprzętu z kategorii: wyroby medyczne, urządzenia do walki z tkanką tłuszczową, masażery, elektrostymulatory, bieżnie, orbitreki, gadżety sportowe, opaski sportowe, zegarki, bieżnie, wagi, analizatory ciała, suplementy tylko z badaniami klinicznymi, kosmetyki do ciała z potwierdzonymi badaniami naukowymi.

Wśród dostępnych form współpracy to akcje edukacyjne, recenzje sprzętu, produktów, możliwość przeprowadzenia testów przeze mnie oraz Czytelniczki.

Dane kontaktowe

Katarzyna Zaborowska

 

    • kontakt@zyciepo30.pl
    • telefon: 537 810 817

 

Napisz do mnie