Fizjoterapia nie tylko dla sportowców [VLOG]

0
319

Zanim na poważanie zabierzemy się za aktywność fizyczną, warto wcześniej odwiedzić specjalistów. Najlepiej takich z dużym doświadczeniem i pasją, dla których sport to nie tylko wiedza, ale również sposób na życie. Rozmawiam z Tomkiem Wilińskim, założycielem Centrum Rehabilitacji Sportowej w Warszawie oraz Maciejem Ryszczukiem terapeutą manualnym i trenerem przygotowania motorycznego z CRS.

1. Odcinek 2: Fizjoterapia nie tylko dla sportowców

2. Odcinek 3: Trening funkcjonalny podstawą Twojej aktywności

Wiele osób nie ma świadomości, że nieprawidłowo wykonuje ćwiczenia. Może to prowadzić do poważnych kontuzji zwłaszcza, jeżeli po dłuższej przerwie wracamy do aktywności fizycznej. Jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i budować swój proces treningowy aby realizować swoje cele, opowie Wam Maciej Ryszczuk, terapeuta manualny i trener przygotowania motorycznego z Centrum Rehabilitacji Sportowej.

3. Odcinek 4: Biodex czyli nowoczesny system diagnostyczno-treningowy

Biodex to obiektywny system diagnostyczno-treningowy. Dzięki badaniu możemy precyzyjnie planować rehabilitację Pacjenta po operacji, kontuzji i kontrolować postępy terapii. Badanie dostarcza konkretne informacje na temat funkcjonowania mięśni pracujących dla naszych stawów i stanowi interesującą wiedzą dla trenerów w procesie programowania treningowego.

Dzięki niemu, Zawodnicy dowiadują się, które struktury mogą być narażone na kontuzje oraz wskazuje najsłabsze ogniwa w pracy naszego układu narządu ruchu.

4. Przejdź do trzeciej części (w przygotowaniu):

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here