Dlaczego zdecydowałam się na zabieg liposukcji? – część 1

Dlaczego zdecydowałam się na zabieg liposukcji? – część 1

Jak myślicie, ile osób chcących skorzystać z zabiegu liposukcji pyta o proces przygotowań? Odpowiadam: Mało. Dlaczego tak jest? Myślę, że powód jest prosty. Ten etap wymaga wielu przemyśleń, planów, zaangażowania i wysiłku.

Reklamy w prasie, kliniki czy internet przedstawiają liposukcję jako bezproblemowy i weekendowy zabieg. Piękne i atrakcyjne zdjęcia przedstawiają wyrzeźbione sylwetki i sprawiają, że chcemy osiągnąć taki sam efekt bez żadnego wkładu z naszej strony. Szybko decydujemy się na zabieg szukając odpowiedniej kliniki. Warto poświęcić trochę czasu na zgłębienie wiedzy na temat rodzaju liposukcji, technologii, samego zabiegu, leków, okresu rehabilitacji, masaży, drenaży oraz aktywności fizycznej. Ważne jest aby nasza decyzja była świadoma i podjęta na podstawie szerszej wiedzy. Dlatego powstała seria na blogu w całości poświęcona liposukcji abyście mogli dokładnie zobaczyć, jak wygląda każdy z etapów związanych z zabiegiem.

Dlatego, zanim umówimy się na konsultację, warto pogłębić wiedzę. Dzięki temu będziemy czuli się komfortowo i pewniej w rozmowie. Decydując się na zabieg upewnij się, że wszystko jest zrozumiałe i jasne. Realizacja oczekiwań jest bardzo ważna, dlatego wybieraj kliniki, które poświęcą Ci wystarczającą ilość czasu na omówienie Twojego przypadku i przedstawią program liposukcji od A do Z


Dodaj komentarz